KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13005277
nr 1300 5277
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, "Marianne tecknande havet", Signerad mm: 53x43 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:49:08
11/1 01:14:36
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold